0145З 1943 року до 1984 року в селі Супоївка жив самодіяльний художник – Ярошенко М. К. Мабуть, немає жодного будинку в селах Дзюбівці, Черкасівці, Озерному, Супоївці, де б не було картин Ярошенка М.К.

Микола Карпович Ярошенко народився 7 травня 1919 року в невеликому селі Лазорки Велико-​Багачанського району Полтавської області.

Навчався там же в Лазорківській середній школі. У Миколи Карповича було двоє братів : Гліб і Борис, які уже померли. Гліб Карпович також добре малював.

Спочатку Микола Карпович навчався у Дніпропетровському художньому училищі, а перед війною поступив до Харківського художнього інституту на факультет живопису.

З 1946 року постійно проживав у Дзюбівці. Через інвалідність не воював.

У березні 1946 року Микола Карпович одружився з Наталією Петрівною Дзюбою. У їх сім’ї народилося троє дітей : сини Юрій, Петро і дочка Софія.

Довгий час Микола Карпович працював завідуючим клубами у Черкасівці, Супоївці, Дзюбівці. Це був найплідніший для художника час.

Микола Карпович грав на багатьох музичних інструментах, гарно співав. Пам’ятники воїнам, що загинули у Великій Вітчизняній війні у Супоївці і Панфилах –творіння його рук.

Помер Микола Карпович Ярошенко 21 січня 1984 року.