Малый бизнес, создание бизнеса, бизнес идеи

Ставши фіналістом Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», команда Яготинського НВК3 гравців 2005 року народження (вчительфізичної культури Хвостікова Т.В., тренер команди Панченко Д.І.) 6 травня в м. Вишневому наполегливо виборювала кубок турніру. 6 команд-​фіналістів були розподілені на дві групи. В групу до яготинців увійшли футболісти Пісківського НВК та НВК15 м. Білої Церкви.

P80506 140927 P80506 140610

Перемігши команди Пісківської школи з рахунком 2:0, та Білоцерківської - 2:1, футболісти Яготинського НВК3 вийшли до фіналу з командою Вишнівської школи. Рахунок фінальної зустрічі 1:1 та на превеликий жаль по пенальті яготинці програли і задовольнилися 2-​м місцем. Проте нашого гравця Лавріненка Максима визнано найкращим воротарем турніру.

P80506 140330

Вітаємо команду та її наставників з здобуттям срібних нагород та бажаємо успіхів в наступних змаганнях.