У квітні на базі Черняхівського НВК відбулися районні змагання з волейболу серед збірних команд сільських шкіл. Участь взяли команди з восьми загальноосвітніх шкіл району.
![]() |
![]() |
За результатами змагань переможцем і серед команд дівчат і серед команд юнаків стали учні Капустинського НВК, друге місце серед дівчат за командою Черняхівського НВК, третє вибороли дівчата Панфильського НВК.
![]() |
![]() |
Серед юнаків: друге місце — Панфильський НВК; третє — Богданівський НВК.