Малый бизнес, создание бизнеса, бизнес идеи

День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

DSC00051

Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року. Свято встановлено «…враховуючи політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року №42/​99. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. А поразка УНР нагадують сьогоднішньому українському суспільству про його роль у формуванні якісної і вольової політичної еліти, здатної гідно відповідати на геополітичні виклики, які стоять перед сучасною Україною. У нинішніх умовах боротьба за зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, утвердження свободи, демократії і європейської інтеграції стали надзвичайно актуальними.

DSC00034

На виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 19 січня 2018 року № 120107191 «Про проведення заходів з відзначення 99-​ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки і 100-​ї річниці прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради», з метою забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у закладах освіти району проведено:

  • тематичні наукові конференції, «круглі столи», тематичні вечори, уроки історії, виховні години «День соборності України – символ національного єднання українського народу»,«Україна – Єдина Соборна держава»,«Соборна незалежна Україна», «Ланцюг історії не перерветься», «Великий день єднання», диспут «Чи є «Соборність» актуальною проблемою сьогоднішньої України?»; екскурсії до краєзнавчих музеїв області, в експозиціях яких є матеріали про національно-​визвольні змагання початку ХХ століття в Україні; конкурс історичних нарисів серед учнів 11-​х класів на тему: «Злука» українських земель 1919 р. та їх «возз’єднання»1939 р.: події, факти, персоналії»; флеш-​моби «Україна єдина», літературні читання у гуртках художнього слова, тощо;

DSC00136 DSC00151

організовано:

  • постійно діючі експозиції, виставки, що ілюструють події національно-​визвольних змагань українського народу, участь у них видатних діячів Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки; підготовку до відзначення ювілейних річниць від дня народження видатних діячів Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.