Вже доброю традицією стало, по завершенню навчання, відкриття пришкільних таборів відпочинку.

З 29 травня по 14 червня у стінах Яготинського НВК2 працював табір «Дружба» та мовний табір «Rain­bow». Залучено до перебування в таборах було 122 дитини.

IMG 20180607 114426

Організаторами були створені максимально комфортні умови перебування вихованців. Дні були насичені квестами, майстер-​класами, екскурсіями, конкурсами та розвагами.

20180530 084545

Ранок всі таборяни розпочинали з драйвової музичної зарядки. Отримували корисний та пожиний сніданок – фрукти, молочні продукти, свіжу випічку та соки. А далі проводили час з однолітками, зближуючись та знаходячи нових друзів. Пізнавали нове, застосовували здобуті знання на практиці. Насичені дні вимагали поновлення дитячої енергії, тож ситний та смачний обід був доречним та бажаним.

Табори «Дружба» та «Rain­bow» стали осередком дружби, піклування, комфорту у житті кожного таборянина.

DSC01217

Відгук вихованця табору «Rain­bow» Митько Вікторія

Шкільний літній табір – це не лише розваги. Тут можна знайти безліч нових друзів, пограти в цікаві ігри, розгадати головоломки, і з користю для себе провести вільний час.

Головна ідея мовного табору – покращити знання малюків з іноземних мов. Щодня досвідчені вихователі готують захоплюючі завдання для дітей на різну тематику. Одного дня ми готовили власний піратський корабель, провели квест, повязаний з морським життям, та ще й англійською мовою. А вже іншого дня, здійснили справжню віртуальну подорож до Великої Британії.

Кожна хвилина перебування в таборі, наповнює серця дітей радістю, вірою в свої сили та бажанням вивчати ще більше нового. Табір – це круто!

20180601 104659

Відгук від мами

Цьогоріч моєму сину, учню 1 класу, випала можливість бути вихованцем пришкільного табору «Дружба». Син з радістю щодня йшов до табору, де знайшов нових друзів. Повертаючись додому, ділився враженнями про день . Дякуючи організаторам та вихователям , діти кожної хвилини були зайняті. Пізнавальні вікторини, пошукові квести, екскурсії, ігри, майстер-​класи, конкурсно-​розважальні програми – це час проведений з користю. А крім духовної їжі ще й мали змогу двічі на день гарно харчуватися. Мені, як працюючій людині, табір це справжній порятунок та зайнятість моєї дитини.