Так швидко промайнули 13 днів оздоровлення дітей у пришкільному таборі «Супій» - і настав час прощатись. Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями. Для всіх вихованців табір приніс щось своє, особливе, неповторне — для когось це були нові враження від місць, у яких він раніше ніколи не був, для когось — враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось — нових.
20180613 100440
Завершилася табірна зміна розважальною програмою «Прощай табір, привіт літні канікули!» Найактивніших учасників нагородили подяками за активну участь.
Та як стверджує одна романтична легенда, у кожного є два береги — від якого людина одпливає і до якого має неодмінно пристати. На цій довгій дорозі зустрічаються інші,не менш значимі зупинки. І усе ж, хоч би де не зупинялася людина, їй неодмінно світитиме далеким вогником оповитий щемним спогадом отой найперший берег дитинства.
20180613 103957
Бажаємо веселих літніх канікул, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!