30 березня 2018 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації на базі ДНЗ5 «Берізка» проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів за темою: «Логіко – математичний розвиток старших дошкільників засобами казки».
Під час презентаційного блоку Оксана Вікторівна зазначила про значення казок для всебічного розвитку дітей дошкільного віку та використання різноманітних форм роботи казко терапії в дошкільних закладах освіти.
P80330 093603
Казка є універсальним засобом виховання дітей. Вона має виховний, освітній і розвиваючий потенціал і дуже цінна для педагогів. У багатьох казках математичний зміст міститься на самій поверхні, тому сприймається і засвоюється дітьми непомітно, невимушено і легко. Саме тому учасникам засідання до уваги було представлено інтегроване заняття в старшій групі №1 «Білосніжка та сім гномів», вихователь Черненко Л.М. та заняття в старшій групі №2 «Повернення колобка», вихователь Войтенко Л.В.
P80330 095550
Досвідом роботи з проблеми «Використання казки в процесі формування математичних уявлень старшого дошкільного віку» поділилася вихователь-​методист ДНЗ5 «Берізка» Заморока Н.М., яка наголосила, що казка є ефективним засобом формування математичних уявлень дітей старшого дошкільного віку. Також з доповіддю «Казки Василя Сухомлинського на заняттях з математики», виступила вихователь цього закладу, Дуброва В.Г., яка дала рекомендовану добірку творів Василя Сухомлинського для логіко – математичного розвитку дітей.
P80330 103211 P80330 102658
У рамках методичного об’єднання всі присутні мали змогу переглянути виставку дидактичних ігор з логіко – математичного розвитку дошкільників та ознайомитись з новинками методичної літератури. Після перегляду учасники обговорили переглянуте та поділилися власним досвідом з даної проблеми.
Засідання пройшло в діловій, доброзичливій атмосфері. На завершення були прийняті методичні рекомендації та підведено підсумки засідання.