13 березня 2018 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край».

Для участі в конкурсі із 6 загальноосвітніх навчальних закладів району було надіслано 12 учнівських робіт.

IMG 20180313 120836

В номінації «Славні імена земляків»:

  1. Лугін Тетяна – учениця 10 класу Яготинського НВК2, з теми «Художник. Скульптор. Патріот рідного краю – Малинка М.П.», керівник Білаш Лідія Миколаївна.
  2. Мартиненко Тетяна – учениця 9 – А класу Яготинської ЗОШ1 — «Сіренко О.О. – людина своєї справи», керівник Черко Надія Петрівна.
  3. Стояновська Вікторія – учениця 9 класу Сулимівського НВК — «Життєвий та бойовий шлях Двічі Героя Радянського Союзу А.Г.Кравченка в контексті сучасного національно-​патріотичного виховання молоді», керівник Кубар Олександр Борисович.

IMG 20180313 130148

В номінації «Історія Київщини у ХХ-​ХХІ ст.»:

  1. Білокобильська Богдана – учениця 10 класу Сулимівського НВК з теми «Голодомор 19321933 р.р. у селі Сулимівка Яготинського району», керівник Кубар Олександр Борисович
  2. Лесковець Наталія – учениця 9 класу Богданівського НВК - «Герої серед нас», керівник: Бондарєва Надія Михайлівна
  3. Тонконог Тетяна – учениця 10 класу Богданівського НВК — «Українська пісня – душа народу», керівник: Криволап Наталія Борисівна.
  4. Моляр Олексій – учень 6 класу Богданівського НВК — «Мої прадіди – захисники Вітчизни», керівник: Яблонська Людмила Володимирівна.
  5. Камельчук Олексій – учень 10 класу Капустинського НВК — «Слідами історії», керівник Сухицька Світлана Михайлівна.

IMG 20180313 131114

В номінації «Географія та екологія рідного краю»:

  1. Кузьміна-​Зубова Катерина – учениця 10 класу Супоївського НВК з теми «Незвичайна природа – гордість Яготинщини», керівник Тищенко Вікторія Віталіївна.
  2. Ахмадуліна Вероніка – учениця 10 класу Яготинськаї ЗОШ1 — «Фізико-​географічна характеристика Яготинського району», керівник Шевченко Любов Миколаївна.
  3. Слюсаренко Тетяна – учениця 7 класу Богданівського НВК — «Рослинний світ мого краю», керівник Торішня Валентина Миколаївна.
  4. Мельницька Олександра – учениця 5 класу Двірківщинського НВК — «Спалювання рослинних решток і його вплив на грунт», керівник Бойко Ірина Григорівна.

IMG 20180313 121600 8CS

За результатами виступів учнів було визначено переможців:

  • у номінації «Славні імена земляків» — Стояновська Вікторія – учениця 9 класу Сулимівського НВК з теми «Життєвий шлях Двічі Героя Радянського Союзу А.Г.Кравченка в контексті сучасного національно-​патріотичного виховання молоді», керівник Кубар Олександр Борисович.
  • у номінації «Історія Київщини у XX-XXI ст.» — Білокобильська Богдана, учениця 10 класу Сулимівського НВК – «Голодомор 19321933 р.р. у селі Сулимівка Яготинського району», керівник Кубар Олександр Борисович.
  • у номінації «Географія та екологія рідного краю» — Ахмадуліна Вероніка, учениця 10 класу Яготинської ЗОШ I-IIIст. №1 — «Фізико-​географічна характеристика Яготинського району», керівник Шевченко Любов Миколаївна.

IMG 20180313 132042

Роботи переможців будуть направлені на обласний етап конкурсу до Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів.