У Яготинському НВК2 пройшли ряд заходів з нагоди 204-​річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. У 111 класах проведено усні журнали, вікторини, круглі столи, літературно-​музичні композиції, родинні свята, виховні години та конкурси читців творів Т.Г. Шевченка. Учасники гуртків представили інсценізації творів із «Кобзаря». Учні 8-​Б класу (вчитель Пєнкіна Л.П.) написали творчу роботу: «Ким для мене, сучасника, є Тарас Шевченко».

IMG 20180306 143211

В 5-​В, 5-​Г, 7-​Б та 8-​А класі відбулися конкурси художнього читання поезії Т.Г. Шевченка (вчитель Хвіст Л.О.). Також, в 5-​В класі (класний керівник Хвіст Л.О.) відбулося родинне свято «Сім’я-родина-рід-народ». Учні читали поезії Т. Шевченка, співали пісні, показували інсценізації, переглядали відеоролики про життя та творчий шлях Великого Кобзаря, а також приймали участь у вікторинах.

DSCN0006

В 5-​А, 6-​В, 7-​Г, та 8-​В класах (вчитель Бобир В.Г.) було проведено літературні читання. Учні декламували твори Кобзаря, твори поетів-​земляків, присвячені Т. Шевченку та розказували власні вірші.

 DSC0303

Вчитель української мови та літератури Бранець О.І. в актовому залі школи провела для учнів 59 класів літературну світлицю «Шануймо слово Кобзаря». Учні підготували літературний конкурс «Як ти знаєш творчість Т. Шевченка», демонстрували творчі роботи та декламували власні вірші, присвячені Великому Кобзарю.

В 2-​Б класі (класовод Сєньків А.М.) проведено літературну годину з нагоди 204-​річниці Великого Кобзаря «Поклін тобі, Тарасе!»