У нашій країні одним з найпопулярніших спортивних ігор залишається футбол. Хто з хлопців не марить футболом, а у далекому майбутньому не бачить себе відомим футболістом таким як Шевченко, Мессі, Роналду? Справжні хлопці не тільки люблять цей вид спорту але й грають у нього з задоволенням. А у нас, на Яготинщині, він завоював особливу популярність завдяки легендарному тренеру-​викладачу Яготинської ДЮСШ Ю.Г. Крежевицькому, який 40 років свого життя віддав служінню спорту.
b9e1a3e8c4140cc0b70c2170ba7bf348
Яготинська земля вже в котрий раз радо зустрічає гостей– вихованців дитячо-​юнацьких спортивних шкіл. Цього разу, на четвертий дитячий турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера Яготинської ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького, якій відбувся 03 червня 2017 року, прибуло команди з п’яти населених пунктів: смт. Згурівки, м. Броварів, м. Переяслав-​Хмельницького, м. Канева Черкаської області та с. Щасливого Бориспільського району.
Підбадьорити та підтримати футболістів прибув вокальний ансамбль «Віста» Яготинської дитячої школи мистецтв, дует у складі Красножон Альони та Прокопенко Анастасії, вихованки відділення художньої гімнастики Яготинської дитячо-​юнацької спортивної школи та вихованці Клубу Bas­tion. Не залишилися й осторонь учні і вчителі міських загальноосвітніх навчальних закладів №1,№2,№3, які яро вболівали за молодих спортсменів.
Непередбачуваність, боротьба і, нарешті, неймовірна розв’язка – ось те, що змушувало уболівальникам переживати і дивитися матчі футбольних команд з першої й до останньої хвилини.
І ось настав зірковий час нагородженнямедалями гравців і Кубками команд:
- перше місце – Київська обласна ДЮСШ с. Щасливе Бориспільського району, тренер Олександр Калина.
- друге місце — ДЮСШ м. Яготин, тренер Юрій Стовбчатий;
- третє місце — ДЮСШ м. Переяслав-​Хмельницький, тренер Андрій Середа;
Дипломи за участь та м’ячі отримали команди, які посіли :
- 4 місце – футбольний клуб «Каскад» м. Бровари, тренер Олег Трухан.
- 5 місце — ДЮСШ м. Канів, Черкаської області, тренер Михайло Варварський;
- 6 місце — ДЮСШ смт. Згурівка, тренер Сергій Довгий.
Ось і відбулося спортивне свято у нашому місті залишивши гарний настрій учасників та вболівальників турніру.