29.05.2017

У Фарбованському НВК відбулося відкриття мовного табору під назвою «Jolly Chil­dren».Це був справді «Greet­ing Day» («День вітань»). Учні з 3-​го, 4-​го, 5-​го та 6-​го класів ознайомилися із змістом та формами роботи і відпочинку у таборі. Вони оформили табірний плакат (acampposter), де розмістили список дітей та девіз мовного табору, а також яскраві барвисті емблеми, які прикріпили до свого одягу.

2017 05 30 10.30.58

Після смачного обіду всі зібралися на підсумкову лінійку, якою завершився перший день роботи табору.

30.05.2017

Другий день у таборі ознаменувався тематичною навчальною грою «WeareJour­nal­ists» («Ми – журналісти»), протягом гри діти досить жваво брали інтерв’ю один в одного задаючи різні запитання, як от: «Whatisyourhobby?», «Whatisyourfavoritesport?», «Doyoulikesinging (danc­ing, read­ingbook)?» і т. п. До журналістської роботи з радістю долучилися і діти з табору «Сонечко». Особливо відзначилися юні «репортери» Явон Анна та Ткаля Олександр.

IMG 0478

Також в цей день діти із задоволенням відвідали майстер-​клас з виготовлення квітів із гофропаперу, який проводила Гайдай О.М.
Другий день табірного життя завершився смачним обідом та підсумковою лінійкою.

31.05.2017

Третій день роботи мовного табору був присвячений темі «Ukraine» («Україна») і відбувався він дуже своєрідно – було влаштовано змагання з вихованцями табору «Сонечко». Діти за сприяння своїх вихователів готували дуже смачну (deli­cious) козацьку кашу на вогні – «Wearecook­ingKozakcereal». При цьому вони повторили назви всіх продуктів та овочів, які були інгредієнтами каші. Тут же на зеленій галявині, діти смакували її і залишилися дуже задоволені.

IMG 0324

Після підсумкової лінійки завершився ще один чудовий день в таборі.