«Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

Вшанування Т. Г. Шевченка у Супоївському НВК розпочалося виставкою в шкільній бібліотеці «Пам’ятає сина Україна», присвяченою 203-​ї річниці від Дня народження геніального поета. Тут учні мали можливість ознайомитись зі збірками книг найбільш відомих митців українського слова та перегорнути сторінки «Кобзаря».

Тищенко В.В. цікаво провела конкурсно-​розважальну програму для учнів 56 класів «У полоні художнього слова». Основна мета конкурсу – навчити виразно читати поезії українських авторів – була досягнута, а переможці нагороджені грамотами.

9 березня вчитель Сіряк В. А. організувала проведення літературного лото «Українська дитяча проза». Учні 8-​го класу були поділені на дві команди, які вчилися працювати в групі, швидко і логічно мислити, використовувати набуті знання на практиці. Валентина Анатоліївна підібрала змістовний матеріал, який виховує не тільки любов до рідного слова, а й закладає у фундамент дитячої душі риси майбутнього громадянина нашої держави.

Цього ж дня була проведена поетична читальня «Лунає слово Кобзаря», де були задіяні учні 511 класів. Учні розповідали про дитинство та юність Т. Г. Шевченка, декламували поезії раннього періоду творчості.

Під керівництвом Тищенко В.В. учні 59 класів здійснили подорож у країну мистецтв «Шевченко – художник». Діти підготували презентації та мали можливість побачити мистецький талант письменника. Ще свого часу відомий художник Леонардо да Вінчі стверджував, що «малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство». Школярі зрозуміли, що у творчості Тараса Григоровича поезія і живопис тісно пов’язані між собою, що малярство стало вираженням його творчого духу.

Пам’ятає народ свого Кобзаря, вшановує його пам’ять.

Аджена сучасному етапі розвитку України саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.